Detoxikácia

Detoxikácia organizmu pomocou biorezonancie

Detoxikacia
Detoxikacia

V súčasnej dobe na náš organizmus pôsobia rôzne patogény a toxíny - od chemických látok cez baktérie, vírusy, plesne, parazity, ťažké kovy až po elektrosmog, geopatogénne zóny a rádioaktivitu. Postupné hromadenie toxínov v našom tele nenarúša len tkanivá a orgány a ich funkcie, ale negatívne ovplyvňuje aj riadiace funkcie a spojenia medzi jednotlivými systémami v organizme. Je len málo jedincov, ktorí majú detoxikačný systém tak účinný, že ich organizmus funguje bezchybne.

Pri detoxikačnej terapii vychádzame z najmodernejších poznatkov súčasnej medicíny a zároveň počítame s toxínmi, s ktorými bežná lekárska prax nepočíta. Za mnohými chronickými problémami sú práve toxíny, napr. mikroorganizmy, parazity, ktoré svojou prítomnosťou a svojimi toxickými metabolickými produktmi spôsobujú zdravotné problémy. Často bohužiaľ bežnými metódami nevie odborné laboratórium zistiť ich prítomnosť.


 

Pri detoxikačnej terapii prvoradé je zistenie konkrétnych záťaží Vášho organizmu biorezonančným prístrojom a následne terapiou zistené záťaže a toxíny odstrániť. Po ich odstránení jednoznačne dochádza k zlepšeniu funkcie jednotlivých orgánov a k úprave mnohých chronických problémov. V priebehu detoxikácie odporúčame zvýšiť pitný režim, na 25 kg telesnej váhy minimálne liter vody alebo nesladeného čaju denne.

Pri takmer všetkých našich terapeutických sedeniach automaticky dávame ako súčasť terapie programy na psychickú harmonizáciu a aktiváciu samoregulačných schopností tela.