Bicom Optima


Na diagnostiku a odstránenie chorôb využívame špičkový biorezonančný prístroj poslednej generácie BICOM Optima, vyrábaný a vyvíjaný nemeckou spoločnosťou REGUMED viac ako 30 rokov.

Biorezonančný prístroj BICOM OPTIMA  meria bioenergetické frekvencie jednotlivých orgánov a tkanív ľudského tela. Ich odchýlky od normálu súvisia s poruchami činnosti príslušných orgánov a tkaniva v ľudskom organizme. Vďaka porovnaniu zosnímaných frekvencií s frekvenciami uloženými v rozsiahlej databáze odhalí biorezonančný prístroj rušivé vlnenie.

 Pri liečbe prístroj upravuje rušiace biorezonančné frekvencie a ako harmonizované a posilnené vracie späť do organizmu. Týmto dokáže obnoviť správny bioenergetický tok medzi orgánmi navzájom ako aj medzi orgánmi a mozgom ako hlavným koordinátorom všetkých procesov, ktoré sa odohrávajú v organizme. Pod týmto vplyvom dochádza k zásadnej úprave regulačného systému a tým aj k zlepšeniu stavu pacienta.

Ako to funguje?


Pri prvej návšteve sa s klientom konzultujeme jeho zdravotný stav a zdravotné ťažkosti ktoré ho trápia. Následne diagnostikujeme jeho energetické blokády, ktoré orgány je potrebné podporiť, aby sa telo mohlo detoxikovať, aké záťaže napr. stres, ťažké kovy, elektrosmog, geopatogénna záťaž, vírusy, baktérie, plesne atď. sú prítomné. Na tieto účely používame BICOM OPTIMA a k nemu príslušné testovacie sady.


Pomocou nich sme schopní odhaliť aj problém-chorobu , ktorá ešte v organizme neprepukla a tým predchádzať zdravotným problémom, ako aj bez čakania a bezbolestne určiť presné záťaže prípadne alergény, ktoré spôsobujú problémy v organizme. Pri každej ďalšej návšteve sa urobí kontrola a ďalšie terapie, zamerané na konkrétne problémy. Počas terapie sa podľa potreby nahrávajú individuálne kvapky, olej alebo čip, ktoré budete používať medzi jednotlivými terapiami. Zlepšenie nastáva vo väčšine prípadov takmer okamžite, je však potrebné počítať s viacerými návštevami cca každé 1-2 týždne, dať telu čas, aby sa „naštartovalo“ a aby sa odstránili vaše zdravotné problémy. Berte to ako investíciu do budúcnosti, ako starostlivosť o to jediné, čo je nenahraditeľné… Vaše zdravie.

Bicom Optima, ako funguje?