Alergia na zvieratá


Podobne, ako alergia na prach vlastne nie je alergiou „na prach“, ale na jeho konkrétne zložky, aj alergia na zvieratá je forma alergie na prach. Alergénom tu sú drobné čiastočky, ktoré sa zo zvierat uvoľňujú do ovzdušia. V ich srsti sa tieto čiastočky zachytávajú, uschnú a neskôr sa uvoľňujú.Alergia na zvieratá
Image

Pomocou biorezonančnej terapie je možné Vašu alergiu na zvieratá diagnostikovať a následne odstrániť. Tým sa zbavíte nepríjemných príznakov, ktoré Vám komplikujú život. Potrebných je viac sedení, ktorých počet vždy záleží na konkrétnom prípade.

Alergénom zo zvierat teda sú čiastočky kože zvierat, šupiny, fragmenty srsti. Silným alergénom tiež môžu byť zaschnuté a rozpadnuté zvyšky slín a výkalov zvierat. Silne alergizujú aj produkty mazových a potných žliaz. Kto chová vtáky v domácnosti, neubráni sa silnému nárastu prachu – úlomky z peria a trusu vtáky často víria poletovaním v klietke. Hlavným alergénom v prípade vtákov bývajú spravidla roztoče. Vtáky sú mimoriadne silným zdrojom roztočov, ktoré žijú v ich perí, v hniezdach a na miestach, kde sa vtáky zdržiavajú. Kto je alergický na roztoče, bude mať s prítomnosťou vtáka v domácnosti vážne problémy.Alergia môže postupne prerastať do stále ťažšieho stavu, často sa začne pridružovať aj astma.